Ana sayfa

Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd

şirket Profili
Biz esas olarak üretmek 3D Holografik Ekran, piramit Hologram Kutusu, Holografik Projeksiyon Sistemi, büyük Boy Hologram, 3D Mesh Ekran, ön / Arka Projeksiyon Filmi ve projeksiyon Ekranları çin'de 10 yıldan fazla.

Ürünlerimiz arasında: 180 ° / 270 ° / 360 ° Piramit Hologram Ekranlar, Büyük Piramit Holografik Ekranlar, LED Fan Hologram Projektör, Arka Projeksiyon Filmi, Holografik Projeksiyon Sistemi, Sahne Holografik, Arka Projeksiyon Ekran Filmleri, Holografik Ekran, UHD Sinema Projeksiyon Ekranları, Özelleştirilmiş Büyük Etkinlik Ekranları , IR Çoklu Dokunmatik Çerçeve, Etkileşimli Dokunmatik Folyo, Multimedya LCD Ekran Hepsi Bir PC, AD LCD Oynatıcı ve ilgili öğeler.

Kalite için Kurum İçi İşleme
Fabrikamızda metal işleme, sprey boya ve montaj işlemlerini yapıyoruz. Bu kaliteyi dikkatlice kontrol etmemizi ve zamanında teslimat yapmamızı sağlar. Malları teslim etmeden önce% 100 QC denetimlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Ve biz özelleştirilmiş hoş geldiniz ve OEM / ODM siparişleri.

İyi Yerel Altyapının Keyfini Çıkarma
Shenzhen bulunan, Guangdong, biz Hong Kong yakın. Böylece, bizi ziyaret etmeniz çok uygundur ve malları daha düşük nakliye maliyeti ile zamanında göndermek kolaydır.

10 Yıllık İhracat Deneyimimize Güvenin
Bizim için çok önemlisiniz ve amacımız sizi sadece müşterilerimizden değil, ortaklarımızdan biri yapmak. Mükemmel müşteri hizmetlerimizin bir parçası, birden fazla satın alımda indirim sunmaktır. 7/24 hizmet veriyoruz. Şimdi sor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2004 yılından beri Projeksiyon Perdeleri ve 2010 yılından beri 3D Holografik Görüntü Sistemi Üretiyoruz!

Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : SMAXSCREEN, SMX SİNEMA, HOLOCUBE

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar