Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Şirket profili

Biz esas olarak 10 yıldan fazla Çin'de 3D Holografik Ekran, Piramit Hologram Box, Holografik Projeksiyon Sistemi, Büyük Beden Hologram, 3D Mesh Perdesi, Ön / Arka Projeksiyon Film ve Projeksiyon Ekranları üretirler.

Ürünlerimiz arasında: 180 ° / 270 ° / 360 ° Piramit Hologram görüntüler, Büyük Piramit Holografik görüntüler, Büyük Olay Ekranlar Özelleştirilmiş Projeksiyon Filmi, Holografik Projeksiyon Sistemi, Sahne Holografik, Projeksiyon Ekran Filmleri, Holografik Ekran, UHD Sinema Projeksiyon Ekranları, IR Multi-Touch çerçeve, İnteraktif Dokunmatik folyo, All In One PC Çoklu Ortam LCD Ekran, AD LCD Player ve ilgili kalemler.

Kalite İçin Dahilde İşleme
Fabrikamızda metal işleme, sprey boya ve montaj konularını ele alıyoruz. Bu, kaliteyi dikkatli bir şekilde kontrol etmemize ve zamanında teslimat sağlamamıza izin verir. Malların teslim edilmesinden önce% 100 QC denetimi yapılmasını sağlıyoruz. Ve biz özelleştirilmiş ve OEM / ODM siparişlerini bekliyoruz.

İyi Yerel Altyapıya Sahip Olma
Shenzhen, Guangdong'da bulunan Hong Kong'un yakınındayız. Böylece, bizi ziyaret etmeniz çok uygun ve düşük nakliye ücretiyle zamanında mal sevk etmek kolay.

İhracat Deneyiminin Üzerinden 10 Yıl İçerisinde Güven
Sizler için bizim için çok önemlisiniz ve amacımız sizi yalnızca müşterilerimizden değil, aynı zamanda ortaklarımızdan biri haline getirmektir. Mükemmel müşteri hizmetlerimizin bir kısmı, birden çok satın alma işlemi için indirimler sunmaktır. 24 saat hizmet veriyoruz. Sorguya çek şimdi.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2004 yılından beri Projeksiyon Ekranları ve 2010 yılından bu yana 3D Holografik Görüntü Sistemi üretiyoruz!

Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : SMAXSCREEN, SMX SİNEMA, HOLOCUBE

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Holografik Projeksiyon Sistemi satış için iyi kalite Holografik Projeksiyon Sistemi satış için iyi kalite Holografik Projeksiyon Sistemi satış için iyi kalite Holografik Projeksiyon Sistemi satış için