Ana sayfa Haberler

Holografik projeksiyon teknolojisi esas olarak hangi alanlarda kullanılır?

Sertifika
Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Müvekkilimin ürün almak 3d holografik ekran vitrin mağazalar, alışveriş merkezleri ve sergi salonları kalabalık içinde fark ettim.

—— Chris Abeysekera

Ben senin holografik 3d ekran birimi, iyi kalite ve fiyat gibi, Kanada duyuyorum!

—— Neil

Bu proje üzerinde yardım ve destek için teşekkür ederiz, biz herhangi bir gelecekte siparişler için bu daha iyi almak için birlikte çalışabilir eminim.

—— Simon gürlüyor

Biz holo folyo ile mutlu, başarılı bir sahne hologram kurdu.

—— Mike Lovell

Biz 3d holografik ekran ile çok mutluyuz, bizim sergi için acayip bir etki var!

—— Fabio Sartoretto

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Holografik projeksiyon teknolojisi esas olarak hangi alanlarda kullanılır?
hakkında en son şirket haberleri Holografik projeksiyon teknolojisi esas olarak hangi alanlarda kullanılır?
Holografik projeksiyon teknolojisi, canlı ve güzel nesnenin gerçek üç boyutlu görüntüsünü kaydetmek ve çoğaltmak için parazit ve kırınım kullanan ve görsel efekti daha fazla yapan "sanal görüntüleme" olarak da bilinen 1940'lara kadar uzanabilir. tamamlayınız.

Günümüzde, Holografik teknoloji son yıllarda sosyal yaşamın her alanına girmiş ve modern bilimsel araştırma ve endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretimde, özellikle modern test, biyomühendislik, tıp, sanat, ticaret, güvenlik ve modern depolama teknolojilerinde.Ana sebep, çeşitli sahnelere iyi uyması, ekran içeriğini daha stereoskopik hale getirmesi ve güçlü bir görsel-işitsel getirebilmesidir. ekipman giymeden şok deneyimi, böylece herkes daha fazlasını elde edebilir. İyi görsel-işitsel zevk, bu nedenle farklı ziyafet salonlarında ve farklı ses ve ışık görüntüsü deneyimi sunmak için holografik projeksiyon teknolojisini kullanan otel restoranlarında farklı sergi salonları var.

Örneğin, ziyafet salonunun görsel-işitsel etkisini daha iyi hale getirmek için, çok üst düzey multimedya teknolojisinin uygulanmasına ek olarak, holografik projeksiyon teknolojisi tamamen uygulanır ve bu sadece ziyafetin canlı deneyimini yaşayabilir salon daha stereo, ama aynı zamanda göstermek Daha güçlü etkileşim, en önemli şey sahnede tüm seyirci sürükleyici katılım, ziyafet salonu high-end etkisi hissediyorum yapmaktır. Disel Fashion T-Show'da holografik projeksiyon teknolojisinin uygulanmasından, modelin yürüyüşünün eşlik ettiği güzel holografik projeksiyon resmi, izleyicinin sanal ve gerçek bir çift dünyayı deneyimlemesini sağlıyor gibi, izleyiciyi başka bir dünyaya getiriyor.

Pub Zaman : 2019-12-18 14:01:53 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Alina Deng

Tel: 0086-755-29127281

Faks: 86-755-29460353

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)