Ana sayfa Haberler

Geleneksel restoran, yeni yemek deneyimini geliştirmek için dijital restoran projeksiyonunu yükseltiyor

Sertifika
Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Müvekkilimin ürün almak 3d holografik ekran vitrin mağazalar, alışveriş merkezleri ve sergi salonları kalabalık içinde fark ettim.

—— Chris Abeysekera

Ben senin holografik 3d ekran birimi, iyi kalite ve fiyat gibi, Kanada duyuyorum!

—— Neil

Bu proje üzerinde yardım ve destek için teşekkür ederiz, biz herhangi bir gelecekte siparişler için bu daha iyi almak için birlikte çalışabilir eminim.

—— Simon gürlüyor

Biz holo folyo ile mutlu, başarılı bir sahne hologram kurdu.

—— Mike Lovell

Biz 3d holografik ekran ile çok mutluyuz, bizim sergi için acayip bir etki var!

—— Fabio Sartoretto

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Geleneksel restoran, yeni yemek deneyimini geliştirmek için dijital restoran projeksiyonunu yükseltiyor
hakkında en son şirket haberleri Geleneksel restoran, yeni yemek deneyimini geliştirmek için dijital restoran projeksiyonunu yükseltiyor
Farklı dekorasyonların tadı ile tiksinti, farklı bir yemek deneyimi bulmak, farklı bir yemek ortamının tadını çıkarmak, dijital restoran projeksiyonu, restoran endüstrisinin yenilenmesi ve yükseltilmesi için ilk seçenek haline geldi.

Holografik Restoran ayrıca Işık ve Gölge Restoran, Daldırma Restoran ve İnteraktif Projeksiyon Restoran olarak da adlandırılır. Holografik projeksiyon teknolojisini 3D animasyonla birleştirir ve projeksiyon taşıyıcıları olarak yemek odası duvarı, perde, masaüstü, zemin ve tavan ile dinamik ve değiştirilebilir bir ortam sahnesi oluşturur. Dinamik görüntülere dayalı animasyon üretimi özelleştirilir, böylece yemek odası alanı dinamik 3D stereo görüş efekti sunar. Geleneksel aydınlatma peyzajını holografik projeksiyon resimleriyle birleştirerek, restoranın üç boyutlu ve gerçekçi duygusunu geliştirir ve sürükleyici bir etki elde etmek için arka plan müziği ile eşleşir. "Holografik Restoran" iş temasını özelleştirebilir, yolcuları çekebilir, marka kimliğini geliştirebilir ve tüketici istekliliğini artırabilir ve en popüler yerel "net kırmızı restoran!"

Dijital restoran projeksiyonu görsel duyulara dayanmaktadır. Dijital içeriği birleştirerek, projektör ve stereo içerik birleştirilerek insanlara farklı restoran ortamlarını sergilemek için en iyi görsel etki sağlanır. Yemek deneyimi, restoranın sınırlı alanını işgal etmeyecektir. Farklı dekorasyon stilleri, yemek yiyenlerin yemek yerken farklı stillerle yeni bir yemek deneyiminin tadını çıkarmasına izin verir.

Restoran herkesin aşina olamayacağı bir yerdir. İnsanların yaşam standartlarının iyileştirilmesiyle restoranın lezzet gereksinimi de iyileştirildi. İyi, dolu ve duygusal olmalı.

İnsanların zevkini tatmin etmek için değil, aynı zamanda vizyonlarını, dokunuşlarını ve hatta işitme ve koku duygusunu da tatmin etmek yeterlidir.

İnsanların gıdaya olan yüksek talebi, bu nedenle müşterileri nasıl çekip elde tutacakları ve daha iyi bir yemek deneyimi yaratacakları, catering uygulayıcılarının karşı karşıya kalması gereken bir konu haline geldi.

Pub Zaman : 2019-12-18 14:04:58 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Alina Deng

Tel: 0086-755-29127281

Faks: 86-755-29460353

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)